KONST / Litografier / Träsnitt 4543147
nr 454 3147
Träsnitt
Käte Kollwitz, 'Hunger', (sign i tryck, vikskador), 46 x 32
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 februari 2007